GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Menemen Şubesi 5’inci Olağan Genel Kurulu 11 Ekim 2025 Tarihinde Saat:10:00’da Cengiz Topel Caddesi No:18/6Menemen/İZMİR adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 18 Ekim 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. ŞUBE YÖNETİM KURULU GÜNDEM: 1-Yoklama […]
Genel Kurul
TÜED Karabağlar Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Karabağlar Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurulu 10 Ekim 2025 Tarihinde Saat:14:30’da 4506 Sokak No:7/B-2 Karabağlar/İZMİR adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 17 Ekim 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. ŞUBE YÖNETİM KURULU GÜNDEM: 1-Yoklama […]
TÜED Torbalı Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Torbalı Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurulu 10 Ekim 2025 Tarihinde Saat:10:00’da Tepeköy Mahallesi 4571 Sokak No:1/2 Torbalı/İZMİR adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 17 Ekim 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. ŞUBE YÖNETİM KURULU […]
TÜED Keçiören Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Keçiören Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu 24 Eylül 2025 Tarihinde Saat:11:00’de Anıttepe Mahallesi Işık Sokak No:11 Tandoğan Çankaya/ANKARA adresindeki TÜED Genel Merkezi Toplantı Salonunda aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 08 Ekim 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile […]
TÜED Afyonkarahisar Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Afyonkarahisar Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu 23 Eylül 2025 Tarihinde Saat: 11:00’de Dumlupınar Mahallesi Gökhan Alpata İş Hanı Kat:1 No:1 AFYONKARAHİSAR adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 30 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. […]
TÜED Muş Şubesi 2’nci Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Muş Şubesi 2’nci Olağan Genel Kurulu 09 Eylül 2025 Tarihinde Saat:10:00’da İstasyon Caddesi Şeker İş Hanı Kat:1 No:4 Merkez/MUŞ adresinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 17 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. ŞUBE YÖNETİM KURULU […]
TÜED Adıyaman Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurul İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adıyaman Şubesi 4’üncü Olağan Genel Kurulu 20 Eylül 2025 Tarihinde Saat:11:00’de Hoca Ömer Mahallesi 213 Sokak No:4/1 ADIYAMAN (Konteynır) adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 27 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile yapılacaktır. ŞUBE […]
TÜED Osmaniye Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Osmaniye Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu 19 Eylül 2025 Tarihinde Saat:14:00’de İstiklâl Mahallesi Atatürk Caddesi No:130/5 / 3 OSMANİYE (Rahime Hatun Meydanı AFAD Konteynır No:11) adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 26 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve […]
TÜED Karaman Şubesi 6’ncı Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Karaman Şubesi 6’ncı Olağan Genel Kurulu 13 Eylül 2025 Tarihinde Saat:14:00’de Sekiçeşme Mah. 65. Sokak Özel İdare İş Merkezi Kat:2 No:1/207 KARAMAN adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 20 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti […]
TÜED Düzce Şubesi 7’nci Olağan Genel Kurulu İlanı
GENEL KURUL İLANI Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Düzce Şubesi 7’nci Olağan Genel Kurulu 09 Eylül 2025 Tarihinde Saat:14:30’da Şerefiye Mahallesi Cumhuriyet Sokak Usta Kardeşler İş Merkezi No:7 DÜZCE adresindeki şube merkezinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. Ekseriyet sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 15 Eylül 2025 Tarihinde aynı yer ve saatte katılanların ekseriyeti ile […]










